psychológ, psychoterapeut a psychoterapia a testy vodičov. dopravná psychologia psychoterapeutka HYPNOZA testyvodičov psychoterapia dospelých detska psychologicka terapia psychodiagnostika klinickypsycholog dopravný a klinický psychológ , psychology psychologicke vysetrenie vodicov depresia poradna, ambulancia deti nadvaha obezita psychika Pezinok SR schizofrenia panicka porucha . Dospelý človek slovensko chudnutie Bratislava Slovensko psychologia a ambulancia pre deti aj testy šoférov hypnóza vyšetrenie šoférov psychológom psychotesty všetkých vodičov hypnoterapeutický výcvik psychoterapeutka zadržaný vodičák pokuta za psychotesty hypnoterapia mastná pokuta neminie vodičov psychoterapeutická skupina kurz asertivity psychologická ambulancia Pezinok mestská poliklinika psychoterapia zameraná na človeka psychoterapeutická skupina. klinická psychologička aj dopravná psychológia robia psycho testy.

Puberta mužov

 

Tri puberty v živote muža

Hovorí sa, že muži mávajú dve puberty - jednu v mladosti a jedno okolo 50-tky, kedy chystajú tzv. “druhý dych”. V poslednej dobe sa však stretávame s prípadmi, kedy mužov “postihne” puberta aj okolo tridsiatky, nezávisle od toho, či sú slobodní alebo nie.  • Čo je príčinou tzv. “druhej puberty” u mužov? Prečo práve okolo 50tky majú potrebu meniť životný štýl, mať sklony k nevere, hľadať si mladšie partnerky a pod.? (príp. aké sú ešte prejavy mužov, ktorí práve prechádzajú takouto pubertou?)

- Život je formovaný v náručí času a deň po dni človek získava skúsenosti, formuje svoj mozog, vníma svet, spotrebováva matériu, absorbuje neuchopiteľné duchovno a prežíva úspechy, pády, lásky a priateľstvá. Dychtivo sa drží toho stebielka zvané život, ktoré pod drezúrou času je krehkejšie a slabšie, až kým človek nepochopí, že sa naozaj zlomí. Poznanie vlastnej smrteľnosti prináša šialenstvo a snahu poprieť to. Začína zúfalá hra na mladosť večnosť. Posledná možnosť prekonať svoje „fyzično“. Znova začať, len tak akoby „nič“. Bez obmedzení s popretím bezohľadných zákonov prírody. Je to zázrak, ktorý si treba užiť ako šialený let až k poznaniu, že je to let bez padáka. Rýchly, dobrodružný s ošiaľom šťastia aj keď s tým najbolestnejším dopadom. Strach zo smrti ako prelomový bod v živote síce postihne každého, ale takýto skok zo skaly absolvujú iba tí muži, ktorí sa v 50-tke stratili. Už dávno nestihli žiť. Zmeškali všetky významné vlaky alebo nastupovali do nesprávnych a zrazu na to prišli. Je to doslova predsmrtná hystéria. Časť z nich sa upokojí a nájde spôsob ako rozvinúť posledné zvyšky svojej bytosti a začnú skutočne plnohodnotne žiť. Zvyšok konči dopadom a rozbitím obalu, v ktorom už bohužiaľ nič nie je.

 

  • Mnohí muži začínajú mať obdobie “druhej puberty” už v tridsiatke, kedy si začnú hľadať výrazne mladšie partnerky, chodia sa zabávať na diskotéky ako za teenagerských čias, majú nezodpovedný prístup k partnerskému životu, akoby nevedeli, čo vlastne od života chcú. Prečo toto správanie? (snaha o dobehnutie posledného vlaku, strach zo stereotypu a dokázanie si určitej dôležitosti?)

- Spoločnosť diktatúrsky riadi a nekompromisne určuje módu v myšlienkach a postojoch k vlastnému životu. Rozdáva karty, ktoré chce každý aj keď sú farebné, gýčové a celkom ... hlúpe. Mať hlúposť ako ostatní, znamená niekam patriť. Je to taký spoločenský vírus s miernymi príznakmi a nedoziernymi následkami. Náboženstvo „večného tínedžera“, donúti každého muža ovládnutého touto sektou robiť zo seba pajáca, to len tak, akože sa čas zastavil a maturitný večierok sa naozaj nikdy nemôže skončiť. Silou sugescie sa stačí len vcítiť do večnej mladosti. Nie je to zadarmo, vstupenka do tejto virtuálnej miestnosti má cenu vlastnej duše. Pri vchode treba odovzdať všetky svoje schopnosti a možnosti, celý svoj mozog. Výmenou za gorálky na krku, ktoré pulzujú namiesto vlastného srdca. Hrôzou tohto diabolského plánu je, že ten, kto si túto VIP vstupenku kúpi oslepne, ohluchne, ohlúpne a už nemá čím zistiť, že sa naozaj premenil na chlapca a všetky tajomstvá života budú pre neho nezrozumiteľné a nepoznané.

 

  • Aký typ mužov je náchylnejší na druhú pubertu? Môže žena nejakým spôsobom predísť jej príchodu?

- Puberta je bolestný výstup na vyšší schodík života. Je to významná zastávka so skúšobnou komisiou, ktorá prísne rozhodne, či sa daný jedinec môže vyvíjať v lepšiu bytosť. Pokiaľ testovaním neprejde, vráti sa späť na základnú školu, ktorú môže celý svoj mizerný život dosýta opakovať. To bez pestúnky nejde a preto si títo chlapčenskí živí-neživí muži zásadne berú za manželky materské typy alebo chronické „naprávačky“ „nepodarených mužov“. Tie rovnako prepadli bezútešnej ilúzií a dookola robia tie isté chyby, len aby z toho vyšli ako dokonalé, no a nato potrebujú vedľa seba takýto podskakujúci nepodarok.

.

  • Mnohí muži majú toto pubertálne štádium aj napriek tomu, že sú vo vzťahu. Ako môže partnerka ovplyvniť situáciu a zabrániť možným negatívnym následkom vo vzťahu?

Matersko - chlapčenské spolužitie je o bezbrehej tolerancii zo strany ženy voči svojmu večne mladému „fešáčikovi“, ktorý detskými očami ako správne intuitívne vedený psík sa dostáva k miske plnej „žrádla“. „Mamička“ neodolá, vždy odpúšťa, vždy súcití. V ošiali plnom povinností a spravovania celej rodiny krehko a opatrne sa stará o „vzácneho chlapca“, ktorého zabaleného v perinke z nudy pozorne sleduje a keď treba odvráti zrak. Občas si poplače a aj zanadáva na toho „svojho“ gaunera, aby sa potom znova mohla výdatne starať o svoj punc sebaobetovanej dokonalosti. Je ako mamička so synáčikom na hojdačke, dáva na neho pozor, aby nespadol, reguluje jeho správanie a „chlapec“ pomaly zaspáva od nepodnetného prostredia a sníva o ženách dynamických, sexi, nevyspytateľných a vrtošivých ako on.  • Ako môže žena identifikovať, že má do činenia už so zrelým mužom a nie strateným sukničkárom, hľadajúcim zmysel života? Ako reagovať na tento typ mužov? Ako komunikovať s týmto typom mužov bez ujmy na cti na oboch stranách?

Získať VIP „club card“ dokonalých tiel, keď už sme vnútro vydlabali sa stáva jedinou šancou potvrdenej existencie. Tam v luxusnom bare sa výdatne obdivujú veci a vecičky nádhernej kvality a jagavej ceny. Najdrahšie šatstvo objíma protézy ženských pŕs a chemicky spracovanú ľudskú kožu. Je to tá najprísnejšia sekta o ktorej pravidlách sa nepochybuje. Tých klubov života je mnoho, ale tento je najjagavejší s perfektnou reklamou. Žena pri predstave muža svojich snov musí najskôr identifikovať sama seba. Buď si nájde svoj klub alebo sa riadi vlastnými pravidlami. Poznať vlastné tajomstvá. Prijať ich alebo sa ich pokúsiť rozlúštiť a vedome usporiadať na svoj obraz. Pokiaľ je takto zosúladená, vie so 100 percentnou istotou využívať všetky senzory, ktoré ako chápadielka už pri najmenšom náznaku pri stretnutí sa s mužským „tajtrlíkom“ vyšlú signál nad ktorým sa žena len pousmeje a takéhoto muža obíde už bez povšimnutia. Stačí rozumieť sebe na všetkých úrovniach od intuitívnej, emocionálnej až po tú najprostejšiu racionálnu. To už je to...“aha!!!“. Žena tým čo ponúka a čo pýta, komunikuje, pretože presne to nájde a aj dostane.

 

psychológ dopravny psycholog testy vodičov hypnóza psychoterapeutka, psychologička detská psychoterapia aj psychodiagnostika klinickypsycholog vysetrenie vodicov motorovych vozidiel terapeut. psychology depresia dopravný psychológ poradna ambulancia psycho psychoterapeutka deti nadvaha obezita psychika dopravná psychológia schizofrenia, Bratislava a Pezinok panicka porucha dospelí ľudia poradňa klinika detsky psychológ slovensko hypnoterapia chudnutie psychologicka aj psychoterapia zameraná na človeka. Potrebujem pomôcť depresia obezita mám depresiu neuróza nevrotické spravanie Ľudia ktorí potrebujú pomoc certifikát z dopravnej psychológie vykonávame psychotesty vodičov z povolania aj ADR a VRZ vodičak na všetky skupiny testy pre taxi a taxikárov. Psychologické testy IQ rodinná terapia zadržaný vodičák vyšetrenie šoferov nákladných vozidiel prepravujúcich aj nebezpečný náklad ľudia ktorí potrebujú psychologickú a psychiatrickú pomoc. psychiatricka nemocnica Philipa Pinela v Pezinku na západnom Slovensku psychologická pomoc testy vodičov autobusu a nákladných automobilov obezita IQ testy psychotesty šoférov z povolania všetkých skupín a b c d e a1 b1 c1 d1 vyšetrenie vodičov sanitiek a vodičov s právom prednostnej jazdy mestská polícia msp vodiči s majákom obezita psychiater vysetrenie na psychiatrii hysteria vysetrenie detí detský psychológ psychologická ambulancia Pezinok detská psychologička pomáha ďeťom Veľká psychiatria v Pezinku. Skupina na redukciu hmotnosti terapia detí a dospelých hypnóza vodiči nakladiaku autobus rodinná psychoterapia skupinové vyšetrenie vodičov párova terapia manželské problémy psychologická pomoc deťom hypnoterapia práca detského psychológa v nemocnici psychoterapeutka chudnutie s pomocou psychológa vyšetrenie v psychologickej ambulancii úspešné psychotesty psychologické vyšetrenie pri odobratom vodickom preukaze