psychológ, psychoterapeut a psychoterapia a testy vodičov. dopravná psychologia psychoterapeutka HYPNOZA testyvodičov psychoterapia dospelých detska psychologicka terapia psychodiagnostika klinickypsycholog dopravný a klinický psychológ , psychology psychologicke vysetrenie vodicov depresia poradna, ambulancia deti nadvaha obezita psychika Pezinok SR schizofrenia panicka porucha . Dospelý človek slovensko chudnutie Bratislava Slovensko psychologia a ambulancia pre deti aj testy šoférov hypnóza vyšetrenie šoférov psychológom psychotesty všetkých vodičov hypnoterapeutický výcvik psychoterapeutka zadržaný vodičák pokuta za psychotesty hypnoterapia mastná pokuta neminie vodičov psychoterapeutická skupina kurz asertivity psychologická ambulancia Pezinok mestská poliklinika psychoterapia zameraná na človeka psychoterapeutická skupina. klinická psychologička aj dopravná psychológia robia psycho testy.

Klasická skupina pre ľudí s rôznymi problémami

Ten, kto prežíva pri rozhovore s druhými ľuďmi napätie vie, že by hovoril a reagoval úplne ináč, ale nevie, prečo to niekde viazne. Niekto si svoje vážne problémy vyriešil v individuálnej psychoterapii, ale v spoločnosti sa stále cíti stratený, nesmelý alebo nepochopený. Problémy môžu byť naozaj pestré.Opakované zlyhávanie vo vzťahu. Sťažená adaptácia v práci.

V skupine si účastníci nastavujú zrkadlo a tým si pomáhajú usporiadať osobné hranice, v ktorých sa potom učia spontánne pohybovať bez toho, aby narúšali hranice iných a zároveň sa naučia vytvoriť bližšie medziľudské väzby. Obraz pestrosti problémov a prežívania ostatných členov v skupine pomáha členom v individuálnom osobnostnom raste. Optimálny počet klientov je 8 až 12. Podľa počtu záujemcov bude skupina otvorená i viac krát do roka. Dĺžka trvania je 6 mesiacov. Skupina bude uzavretá (po zahájení skupiny už nebude možné prijať ďalšieho účastníka) pre zachovanie intimity a dôvery v skupine.

Plán stretnutí:

Kedy:
bude dohodnutý pred  zahájením skupiny
Trvanie: raz do týždňa 90min. stretnutie
Cena:

7€  jedno stretnutie (90 min.)

Prihlasovať sa možno priebežne na tel.č: 0905 205 109

 

psychológ dopravny psycholog testy vodičov hypnóza psychoterapeutka, psychologička detská psychoterapia aj psychodiagnostika klinickypsycholog vysetrenie vodicov motorovych vozidiel terapeut. psychology depresia dopravný psychológ poradna ambulancia psycho psychoterapeutka deti nadvaha obezita psychika dopravná psychológia schizofrenia, Bratislava a Pezinok panicka porucha dospelí ľudia poradňa klinika detsky psychológ slovensko hypnoterapia chudnutie psychologicka aj psychoterapia zameraná na človeka. Potrebujem pomôcť depresia obezita mám depresiu neuróza nevrotické spravanie Ľudia ktorí potrebujú pomoc certifikát z dopravnej psychológie vykonávame psychotesty vodičov z povolania aj ADR a VRZ vodičak na všetky skupiny testy pre taxi a taxikárov. Psychologické testy IQ rodinná terapia zadržaný vodičák vyšetrenie šoferov nákladných vozidiel prepravujúcich aj nebezpečný náklad ľudia ktorí potrebujú psychologickú a psychiatrickú pomoc. psychiatricka nemocnica Philipa Pinela v Pezinku na západnom Slovensku psychologická pomoc testy vodičov autobusu a nákladných automobilov obezita IQ testy psychotesty šoférov z povolania všetkých skupín a b c d e a1 b1 c1 d1 vyšetrenie vodičov sanitiek a vodičov s právom prednostnej jazdy mestská polícia msp vodiči s majákom obezita psychiater vysetrenie na psychiatrii hysteria vysetrenie detí detský psychológ psychologická ambulancia Pezinok detská psychologička pomáha ďeťom Veľká psychiatria v Pezinku. Skupina na redukciu hmotnosti terapia detí a dospelých hypnóza vodiči nakladiaku autobus rodinná psychoterapia skupinové vyšetrenie vodičov párova terapia manželské problémy psychologická pomoc deťom hypnoterapia práca detského psychológa v nemocnici psychoterapeutka chudnutie s pomocou psychológa vyšetrenie v psychologickej ambulancii úspešné psychotesty psychologické vyšetrenie pri odobratom vodickom preukaze