psychológ, psychoterapeut a psychoterapia a testy vodičov. dopravná psychologia psychoterapeutka HYPNOZA testyvodičov psychoterapia dospelých detska psychologicka terapia psychodiagnostika klinickypsycholog dopravný a klinický psychológ , psychology psychologicke vysetrenie vodicov depresia poradna, ambulancia deti nadvaha obezita psychika Pezinok SR schizofrenia panicka porucha . Dospelý človek slovensko chudnutie Bratislava Slovensko psychologia a ambulancia pre deti aj testy šoférov hypnóza vyšetrenie šoférov psychológom psychotesty všetkých vodičov hypnoterapeutický výcvik psychoterapeutka zadržaný vodičák pokuta za psychotesty hypnoterapia mastná pokuta neminie vodičov psychoterapeutická skupina kurz asertivity psychologická ambulancia Pezinok mestská poliklinika psychoterapia zameraná na človeka psychoterapeutická skupina. klinická psychologička aj dopravná psychológia robia psycho testy.

Schudnite s psychológom

Smútok, stres, chaotický denný režim, hnev a strach, to všetko dočasne vyrieši dobré jedlo alebo aspoň maškrta. Nachvíľu uvoľní napätie. Prídu pocity viny a nasleduje depresia a to najmä pri pohľade do zrkadla. Možno hnev zajedáte čipsami, nedostatok lásky dopĺňate rôznymi druhmi koláčov, krémov a šľahačkou. Možno toto nie je o vás, len neviete presne určiť, kde sú hranice vášho tela bez ohľadu nato koľko vážite.

Máte sa radi?  Prijímate sa ako hodnotného človeka? Je možné vystúpiť z kolotoča zlých pocitov a zúfalého hľadania uspokojenia. Nájsť stabilitu a pokoj v smere rozvoja svojej osobnosti. Z teoretických poznatkov a psychologickej praxe s ľudskou psychikou ponúkame program na zníženie nadváhy, ktorá je následkom vnútornej nepohody, stresu, pocitu prázdna a depresie. Treba brať do úvahy, že sú ľudia s nadváhou, ktorí sú spokojní, prijímajú sa a nič by na svojom vzhľade nezmenili. Majú svoju prirodzenú, geneticky podmienenú váhu. Veď aký by to bol svet bez elegantných korpulentných dám, či vtipných a spokojných ľudí, ktorí majú svoju vlastnú váhovú normu. Program je určený pre tých nespokojných! Rešpektuje individualitu každej osobnosti, t. j. je šitý na mieru. Neponúka paušálne rady. Môžete zosúladiť telesné pocity s psychickým prežívaním. Pomocou hlboko sugestívnych myšlienok je možné zregenerovať celé telo, uvoľniť napätia, upokojiť sa a ovládnuť svoje strachy. Zážitok v skupine vyvolá pocit spolupatričnosti a zvýši schopnosť komunikovať svoje pocity a myšlienky. Praktické rady, recepty a konkrétne vodítka pomôžu zlepšiť životný štýl a stravovacie návyky. Program je limitovaný pre určitý počet účastníkov, z dôvodu optimálneho priestoru jednotlivca v skupine.  Skupina bude uzavretá, to znamená, že nebude možné, aby niekto do nej zvonku vstúpil, čím bude zachovaná jej intimita.

Plán stretnutí:

Kedy:
Priebežne sa možno prihlasovať na tel. č. 0905205109. Skupina bude otvorená podľa dohody  s prihlásenými klientami v jarných mesiacoch v poobedných hodinách.
Trvanie:
1x do týždňa  90min. stretnutie
Cena kurzu: 100 € (8 stretnutí á 90min)

Prihlasovať sa možno priebežne na tel.č: 0905 205 109

POČET ÚČASTNÍKOV JE LIMITOVANÝ.

 

psychológ dopravny psycholog testy vodičov hypnóza psychoterapeutka, psychologička detská psychoterapia aj psychodiagnostika klinickypsycholog vysetrenie vodicov motorovych vozidiel terapeut. psychology depresia dopravný psychológ poradna ambulancia psycho psychoterapeutka deti nadvaha obezita psychika dopravná psychológia schizofrenia, Bratislava a Pezinok panicka porucha dospelí ľudia poradňa klinika detsky psychológ slovensko hypnoterapia chudnutie psychologicka aj psychoterapia zameraná na človeka. Potrebujem pomôcť depresia obezita mám depresiu neuróza nevrotické spravanie Ľudia ktorí potrebujú pomoc certifikát z dopravnej psychológie vykonávame psychotesty vodičov z povolania aj ADR a VRZ vodičak na všetky skupiny testy pre taxi a taxikárov. Psychologické testy IQ rodinná terapia zadržaný vodičák vyšetrenie šoferov nákladných vozidiel prepravujúcich aj nebezpečný náklad ľudia ktorí potrebujú psychologickú a psychiatrickú pomoc. psychiatricka nemocnica Philipa Pinela v Pezinku na západnom Slovensku psychologická pomoc testy vodičov autobusu a nákladných automobilov obezita IQ testy psychotesty šoférov z povolania všetkých skupín a b c d e a1 b1 c1 d1 vyšetrenie vodičov sanitiek a vodičov s právom prednostnej jazdy mestská polícia msp vodiči s majákom obezita psychiater vysetrenie na psychiatrii hysteria vysetrenie detí detský psychológ psychologická ambulancia Pezinok detská psychologička pomáha ďeťom Veľká psychiatria v Pezinku. Skupina na redukciu hmotnosti terapia detí a dospelých hypnóza vodiči nakladiaku autobus rodinná psychoterapia skupinové vyšetrenie vodičov párova terapia manželské problémy psychologická pomoc deťom hypnoterapia práca detského psychológa v nemocnici psychoterapeutka chudnutie s pomocou psychológa vyšetrenie v psychologickej ambulancii úspešné psychotesty psychologické vyšetrenie pri odobratom vodickom preukaze